Prenumerata bus atšaukta Vas. 04, 2023 Po šios datos Go3 turinys nebus prieinamas, mokėti nereikės
Atnaujinti prenumeratą
Priminkite man vėliau
Sandėlių karai
Šį turinį galite peržiūrėti pakeitę savo prenumeratą.
sek
01.29
pir
01.30
ant
01.31
tre
02.01
ket
02.02
pen
02.03
Šiandien
02.04
sek
02.05
pir
02.06
ant
02.07
tre
02.08
ket
02.09
pen
02.10

22:00 - 00:40

Ji - šnipė

Siuzana Kuper (akt. Melissa McCartney) dirba CŽV, tačiau jos darbas visai ne toks, kokį ji įsivaizdavo ateidama čia. Jokio veiksmo, tik dokumentai, ataskaitos ir raštai. Biure dirbanti Siuzana kolegų misijas gali stebėti tik per kompiuterį, taip ji dažniausiai padeda agentui Bredliui Fainui (akt. Jude Law). Fainas netyčia nužudo įtakingą ginklų prekeivį, nes nespėjęs sužinoti svarbaus lagaminėlio vietos, nusičiaudėja laikydamas ginklą tiesiai prieš Bojanovą. Tęsdamas tyrimą Fainas infiltruojasi į Bojanovo dukters Reinos namus, tačiau netikėtai nušaunamas. Viską vėl per atstumą stebinti Siuzana negali nieko padaryti. Be to, paaiškėja, kad Reina žino visų CŽV geriausių agentų tapatybes, tad norint susekti šią nusikaltėlę, reikia siųsti agentą, kuris būtų absoliučiai nežinomas. Tarnybos vadovė Elein nenoriai patiki šį darbą Siuzana ir nuotykiai bei juokingi nesusipratimai prasideda! Iš apkūnios biuro tiksliukės tikrieji agentai nieko nesitiki, tad ji turi kovoti ne tik su nusikaltėliais, bet ir su kolegų skepticizmu! Ypač nepalankiai nusiteikęs agentas Fordas (akt. Jason Statham). Pagrindinį vaidmenį filme sukūrė garsi Amerikos komikė Melissa McCartny, už vaidmenį komedijoje „Sunokusios pamergės“ nominuota Oskarui. Šis Paulo Feigo (jis, beje, sukūrė ir „Sunokusias pamerges“) režisuotas filmas buvo nominuotas net dviem Auksiniam gaubliam, o juostoje pasirodę žinomi aktoriai – Jude Law, Jason Statham, Rose Byrne – atskleidė savo komiškas puses.

00:40 - 02:20

Mitika. Mirties burtininkas

Žiaurus Vagių gildijos valdovas Malisteris pagrobia ištikimiausią Marekos draugą Teiną. Mareka vis geriau valdo savo galias ir nebeprimena nepatyrusios ir silpnos burtininkės, tad be baimės leidžiasi į gelbėjimo misiją. Kelias atveda draugus į Sorloko, didžiausio Marekos priešo ir žiauraus nenaudėlio, gniaužtus. Dabar Marekai teks paaukoti savo ambicijas, o gal net ir parduoti velniui sielą, kad išliktų gyva ir išgelbėtų draugus.

02:20 - 06:00

Žemė - nauja pradžia

Prieš tūkstantį metų Žemės planetą ištiko viską griaunantys pokyčiai. Apokaliptiniai procesai ir staigūs klimato posūkiai privertė žmones ieškoti saugesnio prieglobsčio ir keltis į kitą planetą. Novoje gyvenantis generolas Saiferis (Will Smith) gali didžiuotis daug metų praleidęs tarnyboje ir užtikrinęs kosmoso galaktikoje taiką. Dabar bebaimis karys apsisprendžia likti su šeima ir savo trylikos metų sūnui Kitajui perduoti kuo daugiau turimos patirties. Surengta ekspedicija į Žemę – puiki proga Saiferiui apmokyti sūnų praktiškai, o ne tik teoriškai. Deja, kosminis laivas papuola į asteroidų lietų, patiria avariją ir dūžta į šipulius. Vieninteliai išlikę gyvieji – Saiferis su sūnumi. Negana to, generolas yra rimtai sužeistas ir beviltiškai įstrigęs laivo nuolaužose. Vienintelis kelias išsigelbėti – rasti už daugybės kilometrų esantį gelbėjimosi švyturį ir juo pasiųsti signalą į Novą. Jaunasis Kitajus nedvejodamas leidžiasi į pavojingą ir nenuspėjamą kelionę. Kiekvienas jo žingsnis gali būti mirtinas, nes visa augalija ir gyvūnija Žemėje yra prisitaikiusi naikinti žmones. Ar Kitajui pakaks fizinės jėgos ir gudrumo, kad išvengtų nenuspėjamo priešo ir apsigintų nuo agresyvių užpuolikų. O gal ši misija bus paskutinė ir jam, ir jo tėvui?

06:00 - 06:30

Sandėlių karai

Kelių ar keliolikos kvadratinių metrų rakinamos saugyklos saugo žmonių daiktus, o kartais ir tikras brangenybes. Jei tris mėnesius iš eilės savininkas nesumoka už tokio sandėlio nuomą Kalifornijoje, viskas, kas jo viduje, atiduodama aukcionui. Daugybė profesionalių pirkėjų žino, kad kartais viena tokia saugykla gali būti tikras aukso puodas, atsiperkantis kelis ar net keliolika kartų. Bet kartais joje randamas tik šlamštas. Metę vos kelis žvilgsnius, bet neleidžiami vidun, šiuolaikiniai aukso ieškotojai renkasi prie daiktų saugyklų, stengiasi išsirinkti potencialiai geriausią, sumokėti mažiausiai ir iš rastų daiktų uždirbti daugiausiai. Netikėti radiniai ir pirkėjų triumfas arba pralaimėjimas prie ekranų sutraukia milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Šis realybės šou skaičiuoja jau daugiau nei dešimt sėkmingų sezonų.

06:30 - 07:30

Juokingiausi Amerikos namų vaizdeliai

Kartais sunku net patikėti, ką gali užfiksuoti buitinė vaizdo kamera. Neįtikėčiausi vaizdeliai, keliantys juoką. O kartasi net juoką pro ašaras.

07:30 - 08:30

Ekspedicija su Stevu Backshallu

08:30 - 09:30

Kalnų vyrai

Trys vyrai atsisakė civilizacijos patogumų ir nusprendė leistis į gyvenimo nuotykį: jie gyvena toli nuo visų, kovodami už išlikimą. Jų kieme siaučia plėšrūs gyvūnai ir laukinė gamta: purvo nuošliaužos, krentantys medžiai, stingdantis šaltis ir visa griaunančios audros.

09:30 - 10:00

Statybų gidas

Sukate galvą, kaip išsirinkti tinkamą būstą? Planuojate statybas, bet nežinote nuo ko pradėti? Visus atsakymus rasite Statybų gido laidoje. Praktinius patarimus, kaip tvarkytis statybose, kokias medžiagas rinktis, kokį būstą nuomotis ar pirkti, kada tinkamiausias metas investuoti į nekilnojamąjį turtą žiūrovai išgirs iš įvairių šios srities specialistų. Laidoje ekspertai pasakos ir apie žmonėms galvos skausmu tampančius teisinius dalykus, pavyzdžiui, nuomos sutartis, pirkimo-pardavimo sandorius. Statybų gidas žvalgysis ir po įvairiausių tipų namus ir butus, o besidomintys įspūdinga architektūra ar istoriniais pastatais pamatys gražiausias Lietuvos bažnyčias, dvarus ir kitus statinius.

10:00 - 10:30

Autopilotas

Kokie automobiliai rieda mūsų gatvėmis? Ko galima tikėtis iš ką tik rinkoje pasirodžiusių naujienų ir kas pristatyta paskutinėse pasaulinėse parodose? Laidoje automobilių mėgėjams – praktiniai patarimai, automobilių vertinimas ir viskas, kas susiję su automobilių sportu.

10:30 - 11:00

Gazas dugnas

Nutrūktgalviška ir aštri laida automobilių mėgėjams. Laidoje matysite beprotiškus bandymus, kurių namuose tikrai nerekomenduojame pakartoti: kaip iš sedano pasidaryti kabrioletą? Kas bus, jei į automobilio padangas pripilsite vandens? Automobilių laukia ekstremaliausios sąlygos. Laidos vedėjas Paulius Garkauskas ieškos įspūdingiausių automobilių modelių rubrikoje „Parodyk savo ratus“, čia pamatysite retus, ypatingai prižiūrimus ar įžymybių vairuojamus automobilius. Visos automobilininkų aktualijos bus aptartos rubrikoje „Už garažo durų“.

11:00 - 11:30

Antinų dinastija

Robertsonai – Amerikoje, šalia Luizijanos pelkių gyvenanti verslininkų šeima, prekiaujanti ančių medžioklėje naudojamais švilpukais. Jų nepamatysite su nuobodžiais kostiumais, jie turi savitą gyvenimo būdą ir juo mėgaujasi. Jei reikės pasirinkti tarp pelningo verslo kontrakto ir naktinės varlių medžioklės – spėkite, kas nugalėtų? Nors iš tiesų, Robertsonai sugeba suderinti viską.

11:30 - 12:40

Laukinė Brazilija

Dokumentinis serialas, skirtas trims skirtingoms Brazilijoje gyvenančioms rūšims. Supažindinama su kuokštinių kapucinų šeima, įsikūrusia nacionalinio parko uolų properšose, ūdrų populiacija ir koačiais.

12:40 - 13:55

Laukinė Kolumbija

Kolumbijos laukinė gamta yra pilna nuostabių būtybių. Čia gyvena viena dešimtoji visų planetos rūšių. Todėl Kolumbija gali pasigirti tuo, kad yra antra vietovė pagal biologinę įvairovę Žemėje. Unikalus atogrąžų temperatūros ir gausaus lietaus derinys sukuria puikias sąlygas gyvybės klestėjimui. Tačiau, kad ir kokia turtinga ir dosni bebūtų gamta, jos gyventojams niekada nebūna lengva išlikti. Iššūkius kelia maisto paieška, neramūs kaimynai ar net pačių gentainiai.

13:55 - 15:00

Išlikimas

Šis Išlikimo sezonas buvo filmuojamas Fidži salose. Dalyviai vienai ar kitai komandai priklausė pagal savo amžiaus kategoriją. Pirmojoje komandoje visi dalyviai priklausė tūkstantmečio kartai. Antrojoje bendrai kovai pasiruošė X kartos atstovai. Kokius būdo bruožus ir savybes labiausia ištobulino šios kartos? Ar jaunystės maksimalizmas nepakiš kojos tūkstantmečio kartai?

15:00 - 16:00

Pragaro kelias

Kanadoje, Britų Kolumbijos provincijoje, yra magistralė, kuri geru oru tikras inžinerinis stebuklas, o siaučiant pūgoms gali virsti pragaro keliu. Tūkstančiai vairuotojų veža krovinius šiuo greitkeliu nerimaudami dėl dažnai pasitaikančių nelaimių. Ši laida yra ne apie vairuotojus, o apie gelbėtojų komandą, kuri atskuba į pagalbą nelaimės ištiktiesiems – tai sunkiųjų transporto priemonių gelbėjimo ir nuvilkimo tarnyba „Jamie Davis Motor Truck“. „Pragaro kelyje“ bus atskleistos žiauros oro išdaigos, beviltiškiausi atsitikimai ir realios gelbėjimo situacijos.

16:00 - 16:30

Sandėlių karai

Kelių ar keliolikos kvadratinių metrų rakinamos saugyklos saugo žmonių daiktus, o kartais ir tikras brangenybes. Jei tris mėnesius iš eilės savininkas nesumoka už tokio sandėlio nuomą Kalifornijoje, viskas, kas jo viduje, atiduodama aukcionui. Daugybė profesionalių pirkėjų žino, kad kartais viena tokia saugykla gali būti tikras aukso puodas, atsiperkantis kelis ar net keliolika kartų. Bet kartais joje randamas tik šlamštas. Metę vos kelis žvilgsnius, bet neleidžiami vidun, šiuolaikiniai aukso ieškotojai renkasi prie daiktų saugyklų, stengiasi išsirinkti potencialiai geriausią, sumokėti mažiausiai ir iš rastų daiktų uždirbti daugiausiai. Netikėti radiniai ir pirkėjų triumfas arba pralaimėjimas prie ekranų sutraukia milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Šis realybės šou skaičiuoja jau daugiau nei dešimt sėkmingų sezonų.

16:30 - 17:00

Sandėlių karai

Kelių ar keliolikos kvadratinių metrų rakinamos saugyklos saugo žmonių daiktus, o kartais ir tikras brangenybes. Jei tris mėnesius iš eilės savininkas nesumoka už tokio sandėlio nuomą Kalifornijoje, viskas, kas jo viduje, atiduodama aukcionui. Daugybė profesionalių pirkėjų žino, kad kartais viena tokia saugykla gali būti tikras aukso puodas, atsiperkantis kelis ar net keliolika kartų. Bet kartais joje randamas tik šlamštas. Metę vos kelis žvilgsnius, bet neleidžiami vidun, šiuolaikiniai aukso ieškotojai renkasi prie daiktų saugyklų, stengiasi išsirinkti potencialiai geriausią, sumokėti mažiausiai ir iš rastų daiktų uždirbti daugiausiai. Netikėti radiniai ir pirkėjų triumfas arba pralaimėjimas prie ekranų sutraukia milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Šis realybės šou skaičiuoja jau daugiau nei dešimt sėkmingų sezonų.

Sandėlių karai
Šį turinį galite peržiūrėti pakeitę savo prenumeratą.
Šiuo metu tiesiogiai

Kelių ar keliolikos kvadratinių metrų rakinamos saugyklos saugo žmonių daiktus, o kartais ir tikras brangenybes. Jei tris mėnesius iš eilės savininkas nesumoka už tokio sandėlio nuomą Kalifornijoje, viskas, kas jo viduje, atiduodama aukcionui. Daugybė profesionalių pirkėjų žino, kad kartais viena tokia saugykla gali būti tikras aukso puodas, atsiperkantis kelis ar net keliolika kartų. Bet kartais joje randamas tik šlamštas. Metę vos kelis žvilgsnius, bet neleidžiami vidun, šiuolaikiniai aukso ieškotojai renkasi prie daiktų saugyklų, stengiasi išsirinkti potencialiai geriausią, sumokėti mažiausiai ir iš rastų daiktų uždirbti daugiausiai. Netikėti radiniai ir pirkėjų triumfas arba pralaimėjimas prie ekranų sutraukia milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Šis realybės šou skaičiuoja jau daugiau nei dešimt sėkmingų sezonų.

17:00 - 17:30

Sandėlių karai

Kelių ar keliolikos kvadratinių metrų rakinamos saugyklos saugo žmonių daiktus, o kartais ir tikras brangenybes. Jei tris mėnesius iš eilės savininkas nesumoka už tokio sandėlio nuomą Kalifornijoje, viskas, kas jo viduje, atiduodama aukcionui. Daugybė profesionalių pirkėjų žino, kad kartais viena tokia saugykla gali būti tikras aukso puodas, atsiperkantis kelis ar net keliolika kartų. Bet kartais joje randamas tik šlamštas. Metę vos kelis žvilgsnius, bet neleidžiami vidun, šiuolaikiniai aukso ieškotojai renkasi prie daiktų saugyklų, stengiasi išsirinkti potencialiai geriausią, sumokėti mažiausiai ir iš rastų daiktų uždirbti daugiausiai. Netikėti radiniai ir pirkėjų triumfas arba pralaimėjimas prie ekranų sutraukia milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Šis realybės šou skaičiuoja jau daugiau nei dešimt sėkmingų sezonų.

17:30 - 18:00

Sandėlių karai

Kelių ar keliolikos kvadratinių metrų rakinamos saugyklos saugo žmonių daiktus, o kartais ir tikras brangenybes. Jei tris mėnesius iš eilės savininkas nesumoka už tokio sandėlio nuomą Kalifornijoje, viskas, kas jo viduje, atiduodama aukcionui. Daugybė profesionalių pirkėjų žino, kad kartais viena tokia saugykla gali būti tikras aukso puodas, atsiperkantis kelis ar net keliolika kartų. Bet kartais joje randamas tik šlamštas. Metę vos kelis žvilgsnius, bet neleidžiami vidun, šiuolaikiniai aukso ieškotojai renkasi prie daiktų saugyklų, stengiasi išsirinkti potencialiai geriausią, sumokėti mažiausiai ir iš rastų daiktų uždirbti daugiausiai. Netikėti radiniai ir pirkėjų triumfas arba pralaimėjimas prie ekranų sutraukia milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Šis realybės šou skaičiuoja jau daugiau nei dešimt sėkmingų sezonų.

18:00 - 18:30

Lombardų žvaigždės

Šeimos lombardas Vegase yra panašus į muziejų. Jame yra įvairių senovinių ir unikalių perliukų. Niekas tiksliai nežino, kokie žmonės šiandien atvyks į lombardą ir kiek įdomių, retų ar unikalių daiktų atneš parduoti. Lombardui vadovauja jo savininkas Rickas Harrisonas, kuris su savo tėvu įkūrė pirmąjį lombardą būdamas 23 metų, ir nuo tada jiedu kartu šioje veikloje. Kai Ricko sūnui buvo devyneri metai, jis taip pat pradėjo dirbti šiame šeimos lombarde, kur dirba iki šiol. Vyrams dažnai padeda įvairūs ekspertai, kurie specializuojasi tam tikroje srityje, kad įvertintų daiktus ir suprastų, ar jie bus įdomūs pirkėjams. Žiūrovai turės puikią galimybę pamatyti unikalių ir įdomių dalykų, sužinoti jų istoriją, įvairius faktus, o taip pat liudyti ryšį tarp šviesios Harrisonų šeimos ir kitų darbuotojų.

18:30 - 19:00

Lombardų žvaigždės

Šeimos lombardas Vegase yra panašus į muziejų. Jame yra įvairių senovinių ir unikalių perliukų. Niekas tiksliai nežino, kokie žmonės šiandien atvyks į lombardą ir kiek įdomių, retų ar unikalių daiktų atneš parduoti. Lombardui vadovauja jo savininkas Rickas Harrisonas, kuris su savo tėvu įkūrė pirmąjį lombardą būdamas 23 metų, ir nuo tada jiedu kartu šioje veikloje. Kai Ricko sūnui buvo devyneri metai, jis taip pat pradėjo dirbti šiame šeimos lombarde, kur dirba iki šiol. Vyrams dažnai padeda įvairūs ekspertai, kurie specializuojasi tam tikroje srityje, kad įvertintų daiktus ir suprastų, ar jie bus įdomūs pirkėjams. Žiūrovai turės puikią galimybę pamatyti unikalių ir įdomių dalykų, sužinoti jų istoriją, įvairius faktus, o taip pat liudyti ryšį tarp šviesios Harrisonų šeimos ir kitų darbuotojų.

19:00 - 20:00

Žaidimų žaidimas su Ellen

Ellen DeGeneres kviečia žaisti nepaprastai smagius žaidimus, kurie padovanos daug netikėtų emocijų ne tik dalyviams, bet ir žiūrovams.

20:00 - 21:00

Atgal į gamtą

Šiame realybės šou dalyviai privalo savarankiškai išgyventi atokiausiuose Amerikos miškuose ir pelkynuose. Išlaisvinti nuo šiuolaikinių technologijų jie gali pasikliauti tik savo gebėjimais ir motule gamta. Gyvenimas be geriamo vandens, elektros ir lengvai prieinamo maisto šaltinio išsekins nuo pat pirmų akimirkų. Išgyvenimo įgūdžių ekspertai ne tik kovos už išlikimą, bet ir dalinsis patarimas, kaip pasigaminti repelentų, paspęsti spąstus ar susiręsti priedangą. Kuris dalyvis nepalūš ilgiausiai?

21:00 - 21:50

Žinios

Dinamiška, kiekvienam svarbi, objektyviai ir suprantamai pateikta informacija.

21:50 - 21:55

Sportas

TV3 sporto žinios

21:55 - 22:00

Orai

Orus pristato kiekvienam lietuviui puikiai pažįstamas sinoptikas Naglis Šulija.

22:00 - 00:20

Atominė blondinė

Tarp Rytų ir Vakarų padalintame Berlyne kažkas nužudo slaptosios britų tarnybos MI6 agentą ir pasisavina itin slaptą ir kompromituojantį dvigubų agentų sąrašą. Išnarplioti susidariusios situacijos ir išgelbėti slaptosios tarnybos agentų tapatybes į Berlyną išsiunčiama geriausia MI6 agentė Lorena Broton (aktorė Charlize Theron), žinoma „Atominės blondinės” slapyvardžiu. Vienintelis žmogus, kuriuo ji gali pasikliauti, yra vietinio britų žvalgybos biuro vadovas Deividas (akt. Jamesas McAvoy‘us). Iš pirmo žvilgsnio – šiurkštus ir netašytas, Deividas pasirodo besąs neįkainojamas partneris ir pagalbininkas. Pasitelkusi visus savo sugebėjimus ir nuolat žiūrėdama mirčiai į akis, Lorena ima sekti dar karštais šnipų-žudikų pėdsakais.

Sandėlių karai

Šiuo metu tiesiogiai

Lietuviški · 30 min · 7+

Kelių ar keliolikos kvadratinių metrų rakinamos saugyklos saugo žmonių daiktus, o kartais ir tikras brangenybes. Jei tris mėnesius iš eilės savininkas nesumoka už tokio sandėlio nuomą Kalifornijoje, viskas, kas jo viduje, atiduodama aukcionui. Daugybė profesionalių pirkėjų žino, kad kartais viena tokia saugykla gali būti tikras aukso puodas, atsiperkantis kelis ar net keliolika kartų. Bet kartais joje randamas tik šlamštas. Metę vos kelis žvilgsnius, bet neleidžiami vidun, šiuolaikiniai aukso ieškotojai renkasi prie daiktų saugyklų, stengiasi išsirinkti potencialiai geriausią, sumokėti mažiausiai ir iš rastų daiktų uždirbti daugiausiai. Netikėti radiniai ir pirkėjų triumfas arba pralaimėjimas prie ekranų sutraukia milijonus žiūrovų visame pasaulyje. Šis realybės šou skaičiuoja jau daugiau nei dešimt sėkmingų sezonų.